Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
D10      2.00 km, 50 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sedlářová Jolana          TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno               21.04         
2. Čelechovská Radka         UBM0451 C UBM orienteering Brno           30.38   + 9.34
3. Bednaříková Emma          VLI0359 C Slavia Liberec orienteering     30.49   + 9.45
4. Taslerová Tereza          UBM0352 C UBM orienteering Brno           52.23   +31.19
5. Šeďová Kateřina           ABM0451 C KOB Moira Brno                  56.23   +35.19
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
D12      2.40 km, 50 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Korpasová Lucie           LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      25.35         
2. Poloučková Petra          ABM0155 B KOB Moira Brno                  45.33   +19.58
3. Nováková Tereza Anna      TBM0260 C KOS TJ Tesla Brno               51.35   +26.00
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
D14      3.50 km, 90 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Grycová Kateřina          TBM0058 B KOS TJ Tesla Brno               40.05         
2. Auermüllerová Anna        ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno              42.20   + 2.15
3. Špringlová Kamila         TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno               55.16   +15.11
4. Baštařová Anna            ZBM0059 C SK Žabovřesky Brno              57.30   +17.25
5. Malivánková Eva           ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno              69.32   +29.27
6. Čížková Eliška            ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov           97.43   +57.38
7. Bednaříková Adéla         VLI0059 C Slavia Liberec orienteering    138.16   +98.11
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
D16      4.40 km, 110 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Grycová Veronika          TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno               53.28         
2. Koporová Lenka            ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno              56.51   + 3.23
3. Chroustová Šárka          ZBM9862 C SK Žabovřesky Brno              59.54   + 6.26
4. Kliglová Tereza           TBM9853 C KOS TJ Tesla Brno              111.36   +58.08
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
D18      5.30 km, 110 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Čížková Markéta           ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov           70.14         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
D21      6.10 km, 205 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Indráková Adélka          ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno              50.40         
 2. Hrušková Barbora          ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno              55.16   + 4.36
 3. Koporová Petra            ZBM9353 R SK Žabovřesky Brno              55.24   + 4.44
 4. Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno              57.05   + 6.25
 5. Kociánová Lenka           VBM8553 C VSK Mendelu Brno                57.09   + 6.29
 6. Tužilová Magdaléna        RBK9452 A SK Radioklub Blansko            61.40   +11.00
 7. Dokoupilová Radka         VBM8558 C VSK Mendelu Brno                63.12   +12.32
 8. Křížová Lenka             TTR8551 C OOB Třebíč                      63.13   +12.33
 9. Marvánová Klára           BBM     C BETA URSUS Orienteering         64.37   +13.57
10. Štěpánková Kateřina       TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno               66.39   +15.59
11. Šulerová Pavlína          W01     C Šulerová                        66.50   +16.10
12. Rábová Zuzana             RBK8556 C SK Radioklub Blansko            69.05   +18.25
13. Moučková Andrea           RBK9257 C SK Radioklub Blansko            70.43   +20.03
14. Pekárková Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko            71.42   +21.02
15. Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno              73.33   +22.53
16. Kočová Hana               ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno              89.28   +38.48
17. Kozumplíková Alice        RBK8151 C SK Radioklub Blansko           101.38   +50.58
18. Kočová Lenka              ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno             109.45   +59.05
    Hiršová Gabriela          VBM9651 A VSK Mendelu Brno                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
D21D      3.50 km, 85 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Richterová Nataša         ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov           38.57         
2. Čelechovská Zora          UBM7451 C UBM orienteering Brno           54.03   +15.06
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
D35      5.20 km, 110 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                51.50         
 2. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                52.33   + 0.43
 3. Milánová Jindřiška        TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno               52.42   + 0.52
 4. Ševčíková Pavla           TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno               52.48   + 0.58
 5. Grycová Jana              TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno               58.41   + 6.51
 6. Grycová Petra             TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno               60.55   + 9.05
 7. Hrušková Lenka            YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno      61.33   + 9.43
 8. Mokrá Regina              ABM6854 C KOB Moira Brno                  67.30   +15.40
 9. Obrátilová Naďa           ABM6654 C KOB Moira Brno                  69.39   +17.49
10. Tesařová Jitka            RBK6451 C SK Radioklub Blansko            72.33   +20.43
11. Tomanová Elena            YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno     107.47   +55.57
12. Suchá Helena              YBM6664 C Klub turistů a lyžařů Brno     126.25   +74.35
13. Bednaříková Daniela       VLI7759 C Slavia Liberec orienteering    142.10   +90.20
    Kubáňová Jana             TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
D45      4.10 km, 95 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Chroustová Petra          VBM6655 C VSK Mendelu Brno                53.09         
2. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               54.06   + 0.57
3. Dokoupilová Zuzana        VBM5754 C VSK Mendelu Brno                59.48   + 6.39
4. Jašková Monika            TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno               59.58   + 6.49
5. Potěšilová Vladimíra      VBM5655 C VSK Mendelu Brno                62.04   + 8.55
6. Lukášová Lenka            TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno               64.34   +11.25
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
D55      3.40 km, 80 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kolaříková Věra           SBK5251 C KOB Start Blansko               47.50         
2. Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      59.03   +11.13
3. Henková Svatava           RBK5454 C SK Radioklub Blansko            62.32   +14.42
4. Tomanová Jana             LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      73.53   +26.03
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H10      2.10 km, 50 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Milán Jakub               TBM0411 C KOS TJ Tesla Brno               19.16         
 2. Urbánek Adam              ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno              24.02   + 4.46
 3. Gryc Ondřej               TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno               24.31   + 5.15
 4. Bednařík Vilém            VLI0509 C Slavia Liberec orienteering     27.48   + 8.32
 5. Jirgl Pavel               TBM0301 C KOS TJ Tesla Brno               29.04   + 9.48
 6. Palát Tomáš               ABM0307 C KOB Moira Brno                  30.33   +11.17
 7. Šnyrch Azíz               ABM0405 C KOB Moira Brno                  35.58   +16.42
 8. Fučík Tomáš               ABM     C KOB Moira Brno                  47.29   +28.13
 9. Račanský Jan              UBM0302 C UBM orienteering Brno           54.16   +35.00
10. Rajnoha Tomáš             UBM0303 C UBM orienteering Brno           57.17   +38.01
11. Račanský Matěj                    C                                 68.42   +49.26
MS  Tachovský Matyáš          ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno              75.50   +56.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H12      2.50 km, 50 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gryc Vojtěch              TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno               21.31         
 2. Adámek Filip              ABM0101 B KOB Moira Brno                  22.41   + 1.10
 3. Milán Tomáš               TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno               23.50   + 2.19
 4. Svoboda Marek             ZBM0103 C SK Žabovřesky Brno              25.51   + 4.20
 5. Pelánek Ondřej            TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno               26.51   + 5.20
 6. Kligl Radim               TBM0103 C KOS TJ Tesla Brno               27.17   + 5.46
 7. Špringl Petr              TBM0202 C KOS TJ Tesla Brno               29.34   + 8.03
 8. Coufal Jáchym             ZBM0200 C SK Žabovřesky Brno              30.27   + 8.56
 9. Soška Petr                ZBM0211 C SK Žabovřesky Brno              31.54   +10.23
10. Čelechovský Matěj         UBM0202 C UBM orienteering Brno           32.59   +11.28
11. Humlíček Tomáš            ZBM0101 C SK Žabovřesky Brno              33.20   +11.49
12. Lukáš Martin              TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno               47.21   +25.50
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H14      4.10 km, 125 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Říčný Vojta               ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno              46.39         
2. Jirgl Karel               TBM9902 C KOS TJ Tesla Brno               56.25   + 9.46
3. Sedlář Jan                TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno               58.21   +11.42
4. Florián Vojtěch           ABM9901 B KOB Moira Brno                  59.39   +13.00
5. Šeďa Šimon                ABM0009 B KOB Moira Brno                  63.00   +16.21
6. Starčuk Zenon             TBM9905 C KOS TJ Tesla Brno               70.55   +24.16
7. Kadlec Petr               BBM0000 C BETA URSUS Orienteering        105.43   +59.04
   Rajnoha David             UBM0003 C UBM orienteering Brno            DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H16      5.50 km, 145 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hirš Otakar               VBM9801 A VSK Mendelu Brno                48.19         
2. Ptáček Patrik             BBM9800 B BETA URSUS Orienteering         63.52   +15.33
3. Konečný Daniel            BBM9702 B BETA URSUS Orienteering         73.52   +25.33
   Kún Josef                 BBM9802 C BETA URSUS Orienteering          DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H18      6.70 km, 250 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jordanov Alexandr         ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno              77.10         
2. Kadlec Michal             BBM9602 C BETA URSUS Orienteering        102.54   +25.44
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H21      9.00 km, 330 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Palát Petr                ABM7415 C KOB Moira Brno                  63.10         
 2. Liščinský Zdeněk          TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno               64.41   + 1.31
 3. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              66.44   + 3.34
 4. Přikryl Petr              ABM6708 C KOB Moira Brno                  68.22   + 5.12
 5. Drábek Jan                ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno              69.01   + 5.51
 6. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  69.24   + 6.14
 7. Melecký Martin            AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opav  69.37   + 6.27
 8. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                72.37   + 9.27
 9. Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko            73.10   +10.00
10. Věžník Roman              TTR7901 C OOB Třebíč                      82.36   +19.26
11. Chvátal Lukáš             ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno              85.50   +22.40
12. Yarmiev Artur             ZBM8800 C SK Žabovřesky Brno              87.50   +24.40
13. Koča Jaroslav             ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno              91.49   +28.39
14. Kořan Pavel               VBM7401 C VSK Mendelu Brno                94.12   +31.02
15. Eliáš Jan                 YBM8200 C Klub turistů a lyžařů Brno      97.28   +34.18
16. Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno               98.10   +35.00
17. Suchomel Vít              MBM8448 C O-mikron                       102.23   +39.13
18. Buriánek Kamil            LPM7901 C OK Lokomotiva Plzeň            104.30   +41.20
19. Čížek Petr                ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov          113.44   +50.34
20. Dvořák Martin             ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno             115.19   +52.09
21. Pospíšil Jiří             PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská         119.33   +56.23
22. Verner Tomáš              VBM8204 C VSK Mendelu Brno               120.22   +57.12
    Obrátil Štěpán            ABM9409 A KOB Moira Brno                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H21D      4.50 km, 140 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Aleš David                ASU7517 C Magnus Orienteering             37.13         
2. Autrata Dan               W01     C Šulerová                        46.21   + 9.08
3. Toman Ondřej              LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      48.59   +11.46
4. Watson Kevin              RBK8101 C SK Radioklub Blansko            49.39   +12.26
5. Nováček Radek             TTR8701 C OOB Třebíč                      53.54   +16.41
6. Touš Michal               11C8200 C Atleti v akci                   59.34   +22.21
7. Račanský Jan              UBM7903 C UBM orienteering Brno           65.38   +28.25
8. Pelánek Libor             TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno               70.13   +33.00
   Thiemel Jiří              ASU8948 C Magnus Orienteering              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H35      6.90 km, 275 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Milán Pavel               TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno               60.48         
 2. Kheil Radim               PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská          61.16   + 0.28
 3. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                  78.35   +17.47
 4. Doseděl Petr              ZBM7604 C SK Žabovřesky Brno              82.39   +21.51
 5. Procházka Jiří            ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov           83.45   +22.57
 6. Polouček Pavel            ABM7100 C KOB Moira Brno                  86.14   +25.26
 7. Klimánek Martin           ABM7703 C KOB Moira Brno                  86.44   +25.56
 8. Odehnal Luděk             ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov           86.50   +26.02
 9. Soutor Tomáš                      C                                 88.09   +27.21
10. Kubáň Pavel               TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno               88.40   +27.52
11. Sedlář Petr               TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno               89.36   +28.48
12. Jalový Vlastimil          RBK6120 C SK Radioklub Blansko            90.14   +29.26
13. Rosenmayer Tomáš          W067801 C Amateri                         91.27   +30.39
14. Mokrý Pavel               ABM6801 C KOB Moira Brno                  94.38   +33.50
15. Rosenmayer Jitka          W067601 C Amateri                         96.54   +36.06
16. Milán Radek                       C                                 97.58   +37.10
17. Rajnoha Miroslav          UBM7104 C UBM orienteering Brno           99.12   +38.24
18. Starčuk Zenon             YBM6202 C Klub turistů a lyžařů Brno     112.04   +51.16
19. Bednařík Aleš             VLI7309 C Slavia Liberec orienteering    115.00   +54.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H45      5.70 km, 160 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Adámek Libor              ABM6707 C KOB Moira Brno                  54.40         
 2. Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno                63.03   + 8.23
 3. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                63.51   + 9.11
 4. Šuler Josef               TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno               68.26   +13.46
 5. Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská          69.06   +14.26
 6. Pulec Pavel               VBM6201 C VSK Mendelu Brno                71.38   +16.58
 7. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      73.51   +19.11
 8. Truhlář Karel             ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov           76.55   +22.15
 9. Coufal Svatoš             ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno              78.45   +24.05
10. Jašek Milan               TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno               79.53   +25.13
11. Kazda Bohumil             RBK6201 C SK Radioklub Blansko            84.58   +30.18
12. Tužil Petr                W02     C Tužil                           87.02   +32.22
13. Hruška Tomáš              YBM6401 C Klub turistů a lyžařů Brno      95.02   +40.22
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H55      4.60 km, 100 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kolařík Zdeněk            SBK5406 C KOB Start Blansko               46.20         
2. Chmelík Aleš              VBM4732 C VSK Mendelu Brno                47.12   + 0.52
3. Zabloudil Pavel           TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno               49.26   + 3.06
4. Štěpánek Jiří             LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      61.00   +14.40
5. Bauer Emil                VBM4410 C VSK Mendelu Brno                63.16   +16.56
6. Dokoupil Vladimír         VBM4806 C VSK Mendelu Brno                64.18   +17.58
7. Šnyrch František          ABM4902 C KOB Moira Brno                  65.17   +18.57
8. Henek Milan               RBK5307 C SK Radioklub Blansko            69.47   +23.27
9. Potěšil Václav            VBM5613 C VSK Mendelu Brno                82.22   +36.02
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
H65      3.30 km, 85 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Milán Pavel                       C                                 67.14         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
HDR      1.90 km, 50 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Odehnal Tomáš             ADA0422 C OOB TJ Spartak Adamov           17.53         
 2. Sedlák Simon                      C                                 18.27   + 0.34
 3. Račanský Jiří                     C                                 19.45   + 1.52
 4. Račanský Jakub            UBM0503 C UBM orienteering Brno           21.22   + 3.29
 5. Brosch Ondřej             RBK0606 C SK Radioklub Blansko            22.50   + 4.57
 6. Tomanová Eliška           LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      23.57   + 6.04
 7. Humlíčková Pavla          ZBM0451 C SK Žabovřesky Brno              25.54   + 8.01
 8. Ševčík Filip                      C                                 27.46   + 9.53
 9. Štěpánek Ondřej           TBM     C KOS TJ Tesla Brno               28.01   +10.08
10. Ševčík Daniel             TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno               29.06   +11.13
11. Mácalová Soňa             ZBM0550 C SK Žabovřesky Brno              29.47   +11.54
12. Richterová Julie          ADA0351 C OOB TJ Spartak Adamov           29.55   +12.02
13. Kroutil Jošt              ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno              30.03   +12.10
14. Strýček Jan               ADA     C OOB TJ Spartak Adamov           30.23   +12.30
15. Nimrichterová Natália     ZBM0551 C SK Žabovřesky Brno              30.29   +12.36
16. Pekárek Martin            RBK0501 C SK Radioklub Blansko            30.35   +12.42
17. Finstrlová Julie          ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno              30.36   +12.43
18. Finstrlová Denisa         ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno              30.57   +13.04
19. Finstrlová Lucie          ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno              31.08   +13.15
20. Finstrle Filip            ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno              31.09   +13.16
21. Zelený Vladan             ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno              31.14   +13.21
22. Sedláková Nela                    C                                 32.33   +14.40
23. Tachovský Jáchym                  C                                 32.56   +15.03
24. Palátová Renáta           ABM     C KOB Moira Brno                  33.32   +15.39
25. Vavro Kristián            LBM     C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      33.36   +15.43
26. Eliášek Patrik                    C                                 33.42   +15.49
27. Veleba Miroslav                   C                                 36.30   +18.37
28. Koča Vojtěch              ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno              36.44   +18.51
29. Petr Marek                        C                                 36.59   +19.06
30. Kroutil Tadeáš            ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno              37.04   +19.11
31. Nováková Magdalena                C                                 37.12   +19.19
32. Novák Alex                        C                                 37.16   +19.23
33. Kočová Klára              ZBM0899 C SK Žabovřesky Brno              37.35   +19.42
34. Doseděl Luboš             ZBM0804 C SK Žabovřesky Brno              37.57   +20.04
35. Musilová Anna                     C                                 39.52   +21.59
36. Pospíšil Jan              PBM     C TJ Spartak 1. Brněnská          42.00   +24.07
37. Pospíšil Martin           PBM     C TJ Spartak 1. Brněnská          42.11   +24.18
38. Sadílek Josef             ZBM0849 C SK Žabovřesky Brno              42.43   +24.50
39. Sadílková Anna            ZBM0453 C SK Žabovřesky Brno              44.19   +26.26
40. Odehnalová Tereza         ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov           44.30   +26.37
41. Borschová Alžběta         RBK     C SK Radioklub Blansko            44.54   +27.01
42. Toman Matěj               LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      51.00   +33.07
43. Kolář Šimon               LBM1001 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      63.22   +45.29
44. Kurečková Klára           ABM0657 C KOB Moira Brno                  64.01   +46.08
45. Kubáňová Tereza           TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno               64.50   +46.57
46. Hájek Štěpán                      C                                 64.58   +47.05
47. Eliášová Marta            YBM0850 C Klub turistů a lyžařů Brno      67.07   +49.14
48. Dohnal František                  C                                 74.22   +56.29
49. Walin Antoine                     C                                 80.35   +62.42
    Štěpánek Jan              TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno                DISK         
    Milánová Viktorie                 C                                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.05.2013 17:19
04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati
P      2.60 km, 75 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nykodým Petr              TBM6307 C KOS TJ Tesla Brno               22.33         
 2. Špringl Lumír             YBM6800 C Klub turistů a lyžařů Brno      25.43   + 3.10
 3. Musil Radek                       C                                 26.23   + 3.50
 4. Sedlák Leo                W057400 C Autocont                        27.21   + 4.48
 5. Fráňa Pavel               GBM     C                                 27.39   + 5.06
 6. Otrusina David            ABM8201 C KOB Moira Brno                  27.58   + 5.25
 7. Strýčková Monika          ADA     C OOB TJ Spartak Adamov           28.39   + 6.06
 8. Ševčík Robert             TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno               29.25   + 6.52
 9. Pekárek Aleš              RBK6602 C SK Radioklub Blansko            30.52   + 8.19
10. Nykodýmová Monika         TBM6870 C KOS TJ Tesla Brno               31.03   + 8.30
11. Finstrle Luděk                    C                                 33.10   +10.37
12. Kurečka Robert            ABM7210 C KOB Moira Brno                  33.27   +10.54
13. Dosedělová Lenka          ZBM7952 C SK Žabovřesky Brno              34.01   +11.28
14. Novák Aleš                W04     C Novák                           35.00   +12.27
15. Pospíšilová Iva           PBM7750 C TJ Spartak 1. Brněnská          37.45   +15.12
16. Taslerová Renata          UBM7651 C UBM orienteering Brno           38.42   +16.09
17. Karásek Antonín                   C                                 39.23   +16.50
18. Obrátil Miroslav          ABM     C KOB Moira Brno                  39.46   +17.13
19. Broschová Lucie           RBK7451 C SK Radioklub Blansko            40.27   +17.54
20. Vlková Karolína           LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      40.40   +18.07
21. Macků Jaromír             W03     C Macků                           40.42   +18.09
22. Šeďa Viktor               ABM7601 C KOB Moira Brno                  41.11   +18.38
23. Šeďová Klára              ABM7452 C KOB Moira Brno                  42.35   +20.02
24. Valdhans Jan              W  0002 C                                 43.20   +20.47
25. Špringlová Kateřina       YBM6550 C Klub turistů a lyžařů Brno      45.31   +22.58
26. Blatný Tomáš              ABM9412 C KOB Moira Brno                  46.33   +24.00
27. Milánová Iva                      C                                 50.27   +27.54
28. Martínková Romana                 C                                 51.14   +28.41
29. Blatný Martin             ABM6804 C KOB Moira Brno                  54.26   +31.53
30. Otrusinová Olga           ABM8651 C KOB Moira Brno                  56.23   +33.50
31. Valdhans Jakub            W  0003 C                                 58.35   +36.02
32. Pinterová Kateřina        VBM6651 C VSK Mendelu Brno                59.03   +36.30
33. Auermullerová Lenka       W  0001 C                                 62.59   +40.26
34. Draholová Ivana           YBM6851 C Klub turistů a lyžařů Brno      67.51   +45.18
35. Baštařová Kateřina                C                                 95.36   +73.03
--------------------------------------------------------------------------------------